ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן

ליאור גל הינו משרד בוטיק לניהול ופיקוח בתים פרטיים אשר מאמין בניהול מקצועי וקפדני של פרויקטים בבניה. צוות המשרד מאמין כי כאשר מתקיימת ירידה לפרטים הקטנים ביותר והקפדה על תנאים מחמירים, מתקיימת הבניה על הצד המוצלח, המקצועי והטוב ביותר. ניהלו של ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים מתבצע על הצד הטוב ביותר זה שנים רבות. ליאור גל מהווה דור שני בענף הבנייה, ורכש ניסיון רב בעבודות גמר ושלד, חי את תחום הניהול והפיקוח זה שנים רבות, מה שמוביל לשירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח באשר הוא. 

שירותי המשרד מבטיחים אחריות מלאה על כל תהליך הבניה ועד להשלמתו המלאה, תוך התייחסות לכל פרט קטן בפרויקט, כאשר הלקוח תמיד מעודכן בכל המתרחש ולאורך כל התהליך כולו, כך שיכול ליהנות משגרת החיים, ביטחון וראש שקט, זאת בידיעה כי יש מי ששומר על בניית ביתו החדש, מטפל בכל התהליכים הנדרשים, מתאם את תזמון העבודות, ומפקח על טיבן. 

כידוע, בענף הבניה בישראל ישנן דרכים רבות לניהול, ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן, כאשר על מנהל הפיקוח האחריות הבלעדית על התנהלות פרויקט הבניה,

זאת בהתאם לכל התקנים, עמידה ביעדים, לוח הזמנים, התקציב ואיכות הבניה. מפקח הבניה למעשה אחראי על צוות העובדים, אנשי המקצוע, דואג לכל תיאום הפגישות, לשיתופי הפעולה, קבלת היתר הבנייה, ועוד. כמו כן, בסמוך לקבלת ההיתר, ידאג המנהל להוצאת מרכזי הקבלנים, קבלת הצעות מחיר, ביצוע סיורים, ועוד. 

ליאור גל הינו משרד בוטיק לניהול ופיקוח בתים פרטיים בניהולו של ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים.

אם אתם שואפים לקבל ביטחון מלא ושקט נפשי, חשוב כי תעזרו בשירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ובכך תבטיחו תהליך אפקטיבי, מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר. 

כמו כן, כאשר אתם נעזרים בשירותיו של איש מקצוע, אתם מבטיחים סיכוי קטן במיוחד למציאה של ליקוי בנייה אפשריים הן בזמן התהליך והן בסיומו. ליאור גל הינו  הנדסאי בניין וקבלן רשום אשר מתמחה בניהול ופיקוח של פרויקטים בתחום הבניה. 

אומדן תקציבי לבית פרטי

הכנת אומדן תקציבי

אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן העלות של הפרויקט.

מכרז קבלנים בניהול פרויקט

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן, כאשר מנהל הפיקוח אחראי על התנהלות פרויקט הבניה.

ליאור גל ניהול ופיקוח צמוד

ניהול ופיקוח צמוד על העבודות

כל פרויקט בניה דורש מנהל אשר ייפקח על התהליך והשלבים. על המנהל לפקח על כל תהליכי הבניה השונים.

מפקח בניה

הגנה משפטית

סיוע בהכנת הסכמי התקשרות מפורטים ולוח תשלומים מסודר שמטרתם להגן על הלקוח אל מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים.

טופס 4 ליאור גל

טיפול וליווי בקבלת טופס 4

טופס 4 הינו האישור האחרון לפני האכלוס, כאשר המטרה העיקרית שלו הוא לאשר כי המבנה אכן מתאים לאכלוס ובטוח.

דילוג לתוכן