הגנה משפטית

כל מי שבונה בית צריך סיוע בהכנת חוזים מול בעלי המקצוע, על מנת להעניק לו את ההגנה הטובה ביותר מול קבלנים ובעלי המקצוע. לכן מאוד מומלץ לדאוג שיהיה חוזה שמגן משפטית כבר החל משלבי הבניה הראשוניים, הדבר חיוני וחשוב ביותר. זהו תחום אשר מחייב מומחיות וידע בתחום הבניה, כולל כל סוגי הקבלנים ובעלי מקצוע שמעורבים בתכנון, בבניה ובניהול כל התהליכים.

דאגה להכנת חוזים ולוח תשלומים כבר מתחילת הליך הבניה עשוי למנוע טעיות, תקלות ואי הבנות שונות. ניהול הכנת החוזים בא לידי ביטוי בנקיטת פעולות טקטיות.

שרותי הניהול והפיקוח יכולים להביא ללקוח את התוצאות המיטביות ביותר באינטראקציה שלו מול קבלנים ובעלי מקצוע. ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים. בתור מי שמהווה דור שני בענף הבנייה אשר רכש ניסיון רב בעבודות גמר ושלד, ליאור גל חי את תחום הניהול והפיקוח וביכולתו להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, כולל הכנת חוזים. אם חלילה נוצר צורך להגיע להליך משפטי.

הפעולות הנדרשות במקרה של הכנת חוזים הן קודם כל קיום פגישה עם הלקוח, הכרות ועיון בכל הפרטים כולל תוכניות בניה, ביקור בשטח ובדיקה מול הגורם המבצע. כדאי מאוד שתהיו מיוצגים על ידי גוף מוכר על מנת שתוכלו לקבל הגנה משפטית ראויה במידת הצורך.

הדבר מקנה שקט נפשי לכל אורך התהליך כאשר אתם יודעים שיש למי לפנות, יש עם מי להתייעץ ושיש לכם גב איתן מאחוריכם. זה בדיוק השרות שמעניק ליאור גל. 

ליאור הוא מומחה בכל הקשור לניהול, תאום ופיקוח בניה, כל זה ברמת מקצועיות גבוהה ביותר, תוך מתן יחס אדיב ואישי לכל לקוח באשר הוא. לכן בין אם מדובר בעבירה על החוק של קבלני הבניה ובין אם מדובר בטעות שבוצעה שלא בזדון, הגנה משפטית ראויה יכולה להכריע לטובתכם.

אומדן תקציבי לבית פרטי

הכנת אומדן תקציבי

אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן העלות של הפרויקט.

מכרז קבלנים בניהול פרויקט

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן, כאשר מנהל הפיקוח אחראי על התנהלות פרויקט הבניה.

ליאור גל ניהול ופיקוח צמוד

ניהול ופיקוח צמוד על העבודות

כל פרויקט בניה דורש מנהל אשר ייפקח על התהליך והשלבים. על המנהל לפקח על כל תהליכי הבניה השונים.

מפקח בניה

הגנה משפטית

סיוע בהכנת הסכמי התקשרות מפורטים ולוח תשלומים מסודר שמטרתם להגן על הלקוח אל מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים.

טופס 4 ליאור גל

טיפול וליווי בקבלת טופס 4

טופס 4 הינו האישור האחרון לפני האכלוס, כאשר המטרה העיקרית שלו הוא לאשר כי המבנה אכן מתאים לאכלוס ובטוח.

דילוג לתוכן