הגנה משפטית

כל מי שבונה בית צריך הגנה משפטית, אשר כשמה היא, מעניקה הגנה מול קבלנים ובעלי מקצוע שונים. מאוד מומלץ לדאוג שתהיה הגנה משפטית כבר החל משלבי הבניה הראשוניים, הדבר חיוני וחשוב ביותר. זהו תחום אשר מחייב מומחיות וידע בתחום הבניה, כולל כל סוגי הקבלנים ובעלי מקצוע שמעורבים בתכנון, בבניה ובניהול כל התהליכים.

דאגה להגנה משפטית כבר מתחילת הליך הבניה עשוי למנוע טעיות, תקלות ואי הבנות שונות. ניהול ההליך המשפטי בא לידי ביטוי לא רק במקרים חמורים אלא דורש לעתים נקיטת פעולות טקטיות, לכן הגנה משפטית היא הליך אסטרטגי וטקטי נחוץ ביותר.

שרותי הגנה משפטית יכולים להביא ללקוח את התוצאות המיטביות ביותר באינטראקציה שלו מול קבלנים ובעלי מקצוע. ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים. בתור מי שמהווה דור שני בענף הבנייה אשר רכש ניסיון רב בעבודות גמר ושלד, ליאור גל חי את תחום הניהול והפיקוח וביכולתו להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, כולל הגנה משפטית. אם חלילה נוצר צורך להגיע להליך משפטי, הגוף שיספק לכם הגנה משפטית יערך ויפעל על מנת להגן על זכויותיכם בהתאם לסוג כתב האישום.

בכתב האישור יופיעו העובדות שמיוחסות לעבירה לפי סעיפי האישום. בשלב זה הגוף מטעם ההגנה מגייס את העדים אשר ביקרו בשטח ויכולים לספק הוכחות וראיות כולל צילומי אויר אם ישנם כאלה. 

הפעולות הנדרשות במקרה של הגנה משפטית הן קודם כל קיום פגישה עם הלקוח, הכרות ועיון בכל הפרטים כולל תוכניות בניה, ביקור בשטח ובדיקה מול הגורם המבצע. כדאי מאוד שתהיו מיוצגים על ידי גוף מוכר על מנת שתוכלו לקבל הגנה משפטית ראויה במידת הצורך.

הדבר מקנה שקט נפשי לכל אורך התהליך כאשר אתם יודעים שיש למי לפנות, יש עם מי להתייעץ ושיש לכם גב איתן מאחוריכם. זה בדיוק השרות שמעניק ליאור גל. 

ליאור הוא מומחה בכל הקשור לניהול, תאום ופיקוח בניה, כל זה ברמת מקצועיות גבוהה ביותר, תוך מתן יחס אדיב ואישי לכל לקוח באשר הוא. לכן בין אם מדובר בעבירה על החוק של קבלני הבניה, בין אם מדובר בעבירה שביצעתם אתם שלא בזדון, הגנה משפטית ראויה יכולה להכריע לטובתכם.

הכנת אומדן תקציבי

אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן העלות של הפרויקט.

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן, כאשר מנהל הפיקוח אחראי על התנהלות פרויקט הבניה.

ניהול ופיקוח צמוד על העבודות

כל פרויקט בניה דורש מנהל אשר ייפקח על התהליך והשלבים. על המנהל לפקח על כל תהליכי הבניה השונים.

הגנה משפטית

סיוע בהכנת הסכמי התקשרות מפורטים ולוח תשלומים מסודר שמטרתם להגן על הלקוח אל מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים.

טיפול וליווי בקבלת טופס 4

טופס 4 הינו האישור האחרון לפני האכלוס, כאשר המטרה העיקרית שלו הוא לאשר כי המבנה אכן מתאים לאכלוס ובטוח.

דילוג לתוכן