הכנת אומדן תקציבי

אין ספק כי הכנת אומדן תקציבי הינו אחד מן השלבים הראשונים אשר יש לבצע, זאת בסמוך להכנת הסקיצה של האדריכל, והגשת התכנית, זאת על מנת לוודא כי אכן תעמדו בתקציב אשר הקצבתם מראש. כמו כן, אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן העלות של הפרויקט, אומדן אמיתי ומדויק עד כמה שאפשר, בהתאם לסטנדרטים, הרצונות והשאיפות. כאשר מתקיים אומדן מדויק ונכון, תוכלו ליהנות מביטחון ושקט נפשי. 

ליאור גל הינו משרד בוטיק לניהול ופיקוח בתים פרטיים בניהולו של ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים. ליאור גל מהווה דור שני בענף הבנייה, ורכש ניסיון רב בעבודות גמר ושלד, חי את תחום הניהול והפיקוח זה שנים רבות, מה שמוביל לשירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח באשר הוא. 

שירותי המשרד מבטיחים אחריות מלאה על כל תהליך הבניה ועד להשלמתו המלאה, תוך התייחסות לכל פרט קטן בפרויקט, כאשר הלקוח תמיד מעודכן בכל המתרחש ולאורך כל התהליך כולו, כך שיכול להנות משגרת החיים, ביטחון וראש שקט, זאת בידיעה כי יש מי ששומר על בניית ביתו החדש, מטפל בכל התהליכים הנדרשים, מתאם את תזמון העבודות, ומפקח על טיבן. 

כמו כן, שלב הכנת האומדן חייב להיות הראשון בעת תכנון בית, כאשר מומלץ במיוחד לקבל ליווי, ייעוץ וסיוע מצדו של בעל מקצוע אשר מתמחה בתחום, אשר יוכל להכניס אתכם כבר מההתחלה למסגרת תקציבית ברורה. ליאור גל הינו הנדסאי בניין וקבלן רשום אשר מתמחה במתן שירותי הכנת אומדן תקציבי לקהל לקוחות רחב, מרוצה ואמין זה שנים רבות. 

תכנון עלויות הינו מהותי וחשוב במיוחד, וישפיע על התכנון של ביתכם העתידי, גודלו, עיצובו, ועוד. לכן, מומלץ במיוחד לבצע את השלב הזה בתחילת התהליך. כמו כן, משימה זו הינה אפקטיבית יותר כאשר מתבצעת על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. ליאור גל הינו משרד בוטיק לניהול ופיקוח בתים פרטיים בניהולו של ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים.

הכנת אומדן תקציבי

אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן העלות של הפרויקט.

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן, כאשר מנהל הפיקוח אחראי על התנהלות פרויקט הבניה.

ניהול ופיקוח צמוד על העבודות

כל פרויקט בניה דורש מנהל אשר ייפקח על התהליך והשלבים. על המנהל לפקח על כל תהליכי הבניה השונים.

הגנה משפטית

סיוע בהכנת הסכמי התקשרות מפורטים ולוח תשלומים מסודר שמטרתם להגן על הלקוח אל מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים.

טיפול וליווי בקבלת טופס 4

טופס 4 הינו האישור האחרון לפני האכלוס, כאשר המטרה העיקרית שלו הוא לאשר כי המבנה אכן מתאים לאכלוס ובטוח.

דילוג לתוכן