עלות בניה – אומדן תקציבי

אין ספק כי הצורך לדעת מה עלות בניה הינו אחד מן השלבים הראשונים אשר יש לבצע, זאת בסמוך להכנת הסקיצה של האדריכל, והגשת התכנית, זאת על מנת לוודא כי אכן תעמדו בתקציב אשר הקצבתם מראש.
אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן לשקף לכם מה עלות הבניה האמיתי של ביתכם, את האומדן יש לדייק עד כמה שאפשר, בהתאם לסטנדרטים, הרצונות והשאיפות שלכם. כאשר מתקיים אומדן מדויק ונכון, תוכלו ליהנות מביטחון ושקט נפשי.

איך ניתן לדעת מה עלות בניה של בית פרטי? בנייה של בית פרטי כרוכה בהוצאות רבות כשחלקן קשה לצפות מראש ללא ניסיון מתאים.
יש לחשב את כל עלויות של הקבלנים ובנוסף להם יש לחשב את כל עלויות שיהיה אליכם לשלם לרשויות השנות כגון תאגיד המים, חברת חשמל, תשתיות ועוד.
ניהול נכון של התקציב עוד לפני שהתחלתם לבנות מאפשר לכם להיות עקביים פיננסית לאורך כל תהליך בניית הבית ובעיקר מרגיע/ה אותך לאורך  כל תהליך הבניה מפני  תדעו  בכל שלב מה ההוצאה הכספית הבאה שמחכה לכם.
בנוסף תוכלו להגדיר כמה אתם מוכנים להוציא על בניית הבית, במידה ואין ניהול תקציב נכון, במהלך תהליך הבנייה תוכלו למצוא את עצמכם מגדילים את ההוצאות ללא ברירה.

כמו כן, שלב הכנת האומדן חייב להיות הראשון בעת תכנון הבית, כאשר מומלץ במיוחד לקבל ליווי, ייעוץ וסיוע מצדו של בעל מקצוע אשר מתמחה בתחום, אשר יוכל להכניס אתכם כבר מההתחלה למסגרת תקציבית ברורה ולשקף לכם מה עלות הבניה שלכם ובמידה והתקציב גבוה לכם תוכלו כבר בהתחלה לגעת היכן ניתן להוזיל את עלויות הבניה שלכם.
ליאור גל הינו הנדסאי בניין וקבלן רשום אשר מתמחה במתן שירותי הכנת אומדן תקציבי לקהל לקוחות רחב, מרוצה ואמין זה שנים רבות.

תכנון עלות בניה הינו מהותי וחשוב במיוחד, וישפיע על התכנון של ביתכם העתידי, גודלו, עיצובו, ועוד.
לכן, מומלץ במיוחד לבצע את השלב הזה בתחילת התהליך.
כמו כן, משימה זו הינה אפקטיבית יותר כאשר מתבצעת על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום.

ליאור גל הינו משרד בוטיק לניהול ופיקוח בתים פרטיים בניהולו של ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים.
ליאור גל מהווה דור שני בענף הבנייה, ורכש ניסיון רב בעבודות גמר ושלד, חי את תחום הניהול והפיקוח זה שנים רבות, מה שמוביל לשירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח באשר הוא.

כיצד השירות עובד? אם אתם רוצים לדעת כמה הבית שלכם צפוי לעלות, אתם מוזמנים לפנות אלי ואני אדאג להכין לכם אומדן תקציבי שישקף לכם את עלות הבניה של ביתכם.
כמו כן, עלות השירות כוללת 2 מפגשים כאשר במפגש הראשון אנחנו מאפיינים את הבית שלכם בחומרים הגמר שאתם רוצים כגון: חשמל חכם או רגיל, גודל ריצופים ואריחים ועוד.
בפגישה השנייה לאחר שהגשתי לכם את האומדן תקציבי אנחנו עוברים יחד כאשר ואני מעביר לכם הסבר מפורט על כל סעיפים.
ליאור גל ניהול ופיקוח צמוד

ניהול ופיקוח צמוד על העבודות

כל פרויקט בניה דורש מנהל אשר ייפקח על התהליך והשלבים. על המנהל לפקח על כל תהליכי הבניה השונים.

מכרז קבלנים בניהול פרויקט

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן, כאשר מנהל הפיקוח אחראי על התנהלות פרויקט הבניה.

טופס 4 ליאור גל

טיפול וליווי בקבלת טופס 4

טופס 4 הינו האישור האחרון לפני האכלוס, כאשר המטרה העיקרית שלו הוא לאשר כי המבנה אכן מתאים לאכלוס ובטוח.

אומדן תקציבי לבית פרטי

הכנת אומדן תקציבי

אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן העלות של הפרויקט.

מפקח בניה

הגנה משפטית

סיוע בהכנת הסכמי התקשרות מפורטים ולוח תשלומים מסודר שמטרתם להגן על הלקוח אל מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים.

דילוג לתוכן