ממליצים

המלצה של רון סלונים - אדריכל

את ליאור גל המפקח בניה פגשתי בעבודה שהוא הפנה אלי ובהמשך הוא היה מפקח בניה בפרויקט הזה וכל כך התרשמתי ממנו שמאותו פרויקט אני משתדל שכל הפרויקטים שלי יבצעו על ידי ליאור גל.

המלצה של יוסי טרבלוס - לקוח

"ההחלטה לקחת את ליאור גל הייתה ההחלטה הכי נבונה אצלי בפרוייקט....אני לא חושב שאתם תתקלו בבעלי מקצוע הגונים יותר,ישרים ומקצועיים יותר...."

ליאור היקר, כשהחלטנו לבנות בית, הבנו מהר מאוד שחסרים לנו הידע והניסיון בבנייה ושביחד עם עבודה וילדים גם אין לנו את הזמן לעשות את זה לבד ואנחנו חייבים איש מקצוע שילווה אותנו. למזלנו הרב, לאורך כל תהליך הבנייה זכינו לעבוד עם המון אנשי מקצוע וספקים טובים שנתנו לנו שירות מעולה, אבל כמו בכל פרוייקט היו גם רגעים של חוסר שביעות רצון והחלטות שבדיעבד אולי היינו לוקחים אחרת. אבל יש 2 דברים שאנחנו יודעים היום ואין לנו כל ספק לגביהם: 1.אם בונים בית חייבים לקחת מפקח בנייה. 2.כמחליטים לקחת מפקח בנייה זה חייב להיות ליאור גל.

משפחת ברוך ראשון לציון

  שכרנו את שירותיו של ליאור באמצע הפרויקט כשהחליף מפקח אחר, בבית היו ליקויים רבים במצב של שלד וטיח מצב שמפקחים אחרים נמנעים ממנו. ליאור לקח את הפרויקט ומייד השתלט עליו, הריץ קבלנים, נלחם, מדד, בדק בקפדנות כל פרט במקצוענות ולא פחות מהציל את הפרויקט. ליאור הוא זן נדיר בענף, איש חכם, ישר, הגון, מקצוען, חרוץ, שולט היטב בתחום.

  משפחת נבון קיבוץ גבעת השלושה

   ליאור פשוט נפלא. מסודר, מאורגן, תמיד זמין, תמיד קשוב ומצליח לנצח על קבלני המשנה הרבים הקשורים לבנייה בצורה נעימה ומקצועית. הפקדתי בידיו את פרויקט בניית הבית שלנו בלב שלם ולא יכולתי להיות מרוצה יותר ושלמה יותר עם ההחלטה הזו.

   משפחת גולן קיבוץ גבעת השלושה

    "פגשנו את ליאור גל המפקח בניה כשחיפשנו מפקח בניה. השירות והמקצועיות שקיבלנו היו ברמה גבוהה מאוד. הרגשנו שניתן לסמוך עליו ב100% . יודע להוביל ולעבוד באסרטיביות והוגנות הן עם הלקוחות והן עם הספקים. ממליצים בחום !"

    נועה ונמרוד טל קיבוץ גבעת השלושה

     "בקרוב תסתיים לה שנה אינטנסיבית יחד והגיעה העת להודות לך על העשייה המאומצת, עשית עבודה נהדרת והתעלת על ציפיותינו. הרגשנו שיש לנו שותף אמיתי ומקצועי לתהליך, שנותן לנו יד בכל צעד וצעד, זמין כמעט 24/7 ומהווה לנו זוג עיניים נוסף עם ראייה טובה יותר מ 6/6, הגדלת ראש בהובלת מכרזים ובטרטורים מול העירייה ועוד ועוד הפינוקים האלה היו נהדרים והפכו את הפרוייקט למהנה."

     משפחת פלוס רמת השרון

      "חיפשנו הרבה זמן מפקח אמין. למזלנו, זוג חברים המליץ לנו עליך וכבר בפגישת ההיכרות הופתענו לטובה. המחשבה על כל הפרטים החל מהקטנים וכלה בגדולים, הסדר והארגון, השקיפות והזמינות שלך הם שהביאו להצלחה בבניית ביתנו. ליאור, רצינו להודות לך על כל הזמן שהקדשת לנו, על ההקשבה, הקפדנות והאמינות ועל כך שדאגת שהבית שלנו ייבנה בדיוק בצורה ובאופן שחלמנו. זה לא מובן מאליו שהגעת כל יום לאתר ומיותר לציין שהמהירות שבה מצאת פתרונות לתקלות שצצו חסכה לנו כסף רב. ליאור היקר, רצינו להגיד לך תודה על הכל ותהיה בטוח שנמליץ עליך בחום לכל חברינו!"

      משפחת הרמבם רחובות

       נפגשנו לפני 10 חודשים והתרשמנו כבר מהפגישה הראשונה שמדובר באדם מקצועי,עם ניסיון,אמין שלא יחסוך מזמנו להצלחת הפרוייקט והכי חשוב שנצא מרוצים. בנית לנו תקציב ויצאנו לדרך. לאורך כל הדרך הקפדת להגיע לאתר,דאגת לצד המקצועי,עידכנת אותנו בכל שלב,שלחת צילומים והשגחת על רצף עבודה. שמחנו מאוד להכיר אותך ואת עבודתך המסורה והקפדה לפרטים הכי קטנים שכלל לא היינו חושבים עליהם. תודה על הסבלנות,ההקשבה לכל בקשותינו ותודה מקרב לב על הגשמת חלום- בנינו ביחד בית מדהים!

       משפחת קנפו כפר שמואל

        ליאור פשוט נפלא. מסודר, מאורגן, תמיד זמין, תמיד קשוב ומצליח לנצח על קבלני המשנה הרבים הקשורים לבנייה בצורה נעימה ומקצועית. הפקדתי בידיו את פרויקט בניית הבית שלנו בלב שלם ולא יכולתי להיות מרוצה יותר ושלמה יותר עם ההחלטה הזו."

        טל ומנחם גולן קיבוץ גבעת השלושה

         אני מאמין

         שלמפקח הבנייה חשיבות גבוהה בפרוייקט

         האדם שם את כל כספו כדי שביתו יבנה במקצועיות ובאיכות הגבוה ביותר ולכן הוא זקוק למפקח בנייה אמין שיהיה העיניים שלו בפרויקט.
         איש סוד שיוכל להוציא מהקבלנים את המקסימום לטובת הפרויקט.

         לכן חרטתי על דגלי לשרת את הלקוחות בנאמנות ויושרה ולהעניק להם ביטחון , ידע , איכות וזמינות לכל אורך הפרוייקט - כי דברים גדולים מתחילים בפרטים הקטנים ! "

         דילוג לתוכן