ממליצים

משפחת ברוך ראשון לציון

ליאור היקר, כשהחלטנו לבנות בית, הבנו מהר מאוד שחסרים לנו הידע והניסיון בבנייה ושביחד עם עבודה וילדים גם אין לנו את הזמן לעשות את זה לבד ואנחנו חייבים איש מקצוע שילווה אותנו. למזלנו הרב, לאורך כל תהליך הבנייה זכינו לעבוד עם המון אנשי מקצוע וספקים טובים שנתנו לנו שירות מעולה, אבל כמו בכל פרוייקט היו גם רגעים של חוסר שביעות רצון והחלטות שבדיעבד אולי היינו לוקחים אחרת.

משפחת נבון קיבוץ גבעת השלושה

שכרנו את שירותיו של ליאור באמצע הפרויקט כשהחליף מפקח אחר, בבית היו ליקויים רבים במצב של שלד וטיח מצב שמפקחים אחרים נמנעים ממנו. ליאור לקח את הפרויקט ומייד השתלט עליו, הריץ קבלנים, נלחם, מדד, בדק בקפדנות כל פרט במקצוענות ולא פחות מהציל את הפרויקט. ליאור הוא זן נדיר בענף, איש חכם, ישר, הגון, מקצוען, חרוץ, שולט היטב בתחום.

משפחת גולן קיבוץ גבעת השלושה

ליאור פשוט נפלא. מסודר, מאורגן, תמיד זמין, תמיד קשוב ומצליח לנצח על קבלני המשנה הרבים הקשורים לבנייה בצורה נעימה ומקצועית. הפקדתי בידיו את פרויקט בניית הבית שלנו בלב שלם ולא יכולתי להיות מרוצה יותר ושלמה יותר עם ההחלטה הזו.

נועה ונמרוד טל

"פגשנו את ליאור כשחיפשנו מפקח בניה. השירות והמקצועיות שקיבלנו היו ברמה גבוהה מאוד. הרגשנו שניתן לסמוך עליו ב100% . יודע להוביל ולעבוד באסרטיביות והוגנות הן עם הלקוחות והן עם הספקים. ממליצים בחום !"

משפחת פלוס

"בקרוב תסתיים לה שנה אינטנסיבית יחד והגיעה העת להודות לך על העשייה המאומצת, עשית עבודה נהדרת והתעלת על ציפיותינו. הרגשנו שיש לנו שותף אמיתי ומקצועי לתהליך, שנותן לנו יד בכל צעד וצעד, זמין כמעט 24/7 ומהווה לנו זוג עיניים נוסף עם ראייה טובה יותר מ 6/6, הגדלת ראש בהובלת מכרזים ובטרטורים מול העירייה ועוד ועוד הפינוקים האלה היו נהדרים והפכו את הפרוייקט למהנה."

אני מאמין

שלמפקח הבנייה חשיבות גבוהה בפרוייקט

האדם שם את כל כספו כדי שביתו יבנה במקצועיות ובאיכות הגבוה ביותר ולכן הוא זקוק למפקח בנייה אמין שיהיה העיניים שלו בפרויקט.
איש סוד שיוכל להוציא מהקבלנים את המקסימום לטובת הפרויקט.

לכן חרטתי על דגלי לשרת את הלקוחות בנאמנות ויושרה ולהעניק להם ביטחון , ידע , איכות וזמינות לכל אורך הפרוייקט - כי דברים גדולים מתחילים בפרטים הקטנים ! "

דילוג לתוכן