ניהול ופיקוח צמוד על העבודות

ניהול, תכנון ובדיקת תכניות בנייה הינו למעשה הליך מורכב אשר כולל בתוכו מגוון רחב של היבטים ומשימות שונות. ראשית, ביקור יומי באתר הבניה על ידי מפקח הבניה, וכמובן פיקוח מלא על העבודות אשר מתבצעות בשטח על ידי אנשי המקצוע, זאת תוך דגש מלא על עמידה בזמנים, תקנים, איכות, וחומרים. בנוסף, ניהול, תכנון ובדיקת תכניות בנייה כוללת גם טיפול מלא ברשימת כל הדרישות של הרשות המקומית, והגשה של הניירות, הטפסים והמסמכים הנדרשים, עד לקבלת טופס 4, ואישור אכלוס. כידוע, טיפול מסור, מקצועי, נכון ואפקטיבי יכול בהחלט לחסוך זמן יקר, וכמובן עוגמת נפש, ובירוקרטיה ארוכה ומתישה. לכן, ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים פונים אל חברה מקצועית אשר מטפלת בנושאים אלו ועוד, וחוסכים זמן רב ומקבלים את התוצאה הטובה ביותר. 

ליאור גל הינו משרד בוטיק לניהול ופיקוח בתים פרטיים בניהולו של ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן רשום, מומחה בניהול, תיאום ופיקוח בניה לבתים פרטיים. ליאור גל מהווה דור שני בענף הבנייה, ורכש ניסיון רב בעבודות גמר ושלד, חי את תחום הניהול והפיקוח זה שנים רבות, מה שמוביל לשירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח באשר הוא.

שירותי המשרד מבטיחים אחריות מלאה על כל תהליך הבניה ועד להשלמתו המלאה, תוך התייחסות לכל פרט קטן בפרויקט, כאשר הלקוח תמיד מעודכן בכל המתרחש ולאורך כל התהליך כולו, כך שיכול ליהנות משגרת החיים, ביטחון וראש שקט, זאת בידיעה כי יש מי ששומר על בניית ביתו החדש, מטפל בכל התהליכים הנדרשים, מתאם את תזמון העבודות, ומפקח על טיבן. 

בנוסף, כאשר אתם מקבלים שירותי ניהול, תכנון ובדיקת תכניות בנייה מחברה מקצועית אתם מקבלים הערכת אומדן התקציב בהתאם לתוכנית ולצפיות שלכם, ללא הפתעות מיותרות, כך שתדעו שהצעת המחיר שקיבלת אכן תואמת את מחירי השוק כיום. כמו כן, תקבלו סיוע מלא בהכנה של כל המסמכים שנועדו להגן עליכם מפני בעלי המקצוע השונים. ליאור גל הינו משרד בוטיק לניהול ופיקוח בתים פרטיים אשר גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב, אמין ומרוצה. 

לסיום, כאשר אתם בוחרים בשירותיו של ליאור גל אתם מקבלים פיקוח מלא, קבלת דו״ח ליקויים מלא, וליווי מקצועי לאורך כל הדרך. 

הכנת אומדן תקציבי

אחד הפרמטרים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אומדן תקציבי הוא כמובן העלות של הפרויקט.

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן

ביקורת וקבלת הצעת מחיר כולל משא ומתן, כאשר מנהל הפיקוח אחראי על התנהלות פרויקט הבניה.

ניהול ופיקוח צמוד על העבודות

כל פרויקט בניה דורש מנהל אשר ייפקח על התהליך והשלבים. על המנהל לפקח על כל תהליכי הבניה השונים.

הגנה משפטית

סיוע בהכנת הסכמי התקשרות מפורטים ולוח תשלומים מסודר שמטרתם להגן על הלקוח אל מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים.

טיפול וליווי בקבלת טופס 4

טופס 4 הינו האישור האחרון לפני האכלוס, כאשר המטרה העיקרית שלו הוא לאשר כי המבנה אכן מתאים לאכלוס ובטוח.

דילוג לתוכן