אודות

אודות ליאור גל

ליאור גל מציע שירותי פיקוח על הבנייה וניהול פרויקטים ומתמחה בליווי תהליכי בנייה של בתים פרטיים לרבות בתי יוקרה, וילות וקוטג'ים באזורי המרכז והשרון. בעשור האחרון פיקח גל על פרויקטים רבים מבתים פרטיים ועד משרדים וכן על תהליכי תמ"א 38 בהרצליה ובמגוון יישובי המרכז. ליאור הוא דור שני למשפחה של קבלנים, קבלן רשום ברשם הקבלנים והנדסאי בניין מוסמך בהכשרותיו.  

 

הייחודיות של ליאור גל- ניהול פרויקטים ופיקוח על הבנייה תחת קורת גג אחת

בזכות השילוב בין מיומנויות הניהול לפיקוח על פרויקטי בנייה נהנים כלל הלקוחות של ליאור גל

מסטנדרטים גבוהים של שירות, מקצועיות והקפדה על איכות הבנייה- הכל תחת קורת גג אחת. לאורך כל התהליך נקפיד על עמידה בזמנים תוך שאיפה להקדים את לו"ז הביצוע, נבצע תכנון מקדים על מנת לחסוך בעלויות, נסייע לכלל הלקוחות בשלב הכנת החוזים מול בעלי המקצוע, נשקף לכם הלקוחות את התקדמות תהליך הבנייה וניתן פתרונות בזמן אמת לכלל הסוגיות שיעלו.

 

מעמידים לרשותכם נבחרת של אנשי מקצוע בענף הבנייה

ליאור גל עובד בשיתוף פעולה עם מיטב אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים בענף הבנייה לרבות: אדריכלים, מעצבי פנים ואנשי בנייה וביצוע. אצל ליאור גל תרגישו תמיד שיש צוות מקצועי שמלווה אתכם בכל שלב ושלב ולא פחות חשוב- יש לכם תמיד עם מי להתייעץ.

 

גם לאחר סיום הפרויקט- תמיד יש לכם למי לפנות

גם לאחר סיום פרויקט הבנייה ומסירת המפתח מעניק ליאור גל מענה מקצועי ומוקפד ללקוחותיו אשר בא לידי ביטוי בזמינות, נגישות ובהפעלת הקבלנים לתיקון ליקויים בשנת הבדק.

 

אז אם גם אתם מחזיקים במגרש ומעוניינים להתחיל תהליך בנייה שבסופו תהיו מרוצים אל תתפשרו ופנו עוד היום לייעוץ עם ליאור גל, הנדסאי בניין וקבלן מוסמך.

Contact

צור קשר

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
050-810-1200
Lior@Liorgal.co.il
ריינס 8, ראשון לציון 75260
א'-ה': 08:00-19:00 | ו': 09:00-13:00

    עקבו אחרינו