המלצות

פגשנו את ליאור כשחיפשנו מפקח בניה. השירות והמקצועיות שקיבלנו היו ברמה גבוהה מאוד. הרגשנו שניתן לסמוך עליו ב100% . יודיע להוביל ולעבוד באסרטיביות והוגנות הן עם הלקוחות והן עם הספקים. ממליצים בחום !"

נועה טל

נפגשנו לפני 10 חודשים והתרשמנו כבר מהפגישה הראשונה שמדובר באדם מקצועי,עם ניסיון,אמין שלא יחסוך מזמנו להצלחת הפרוייקט והכי חשוב שנצא מרוצים. בנית לנו תקציב ויצאנו לדרך. לאורך כל הדרך הקפדת להגיע לאתר,דאגת לצד המקצועי,עידכנת אותנו בכל שלב,שלחת צילומים והשגחת על רצף עבודה. שמחנו מאוד להכיר אותך ואת עבודתך המסורה והקפדה לפרטים הכי קטנים שכלל לא היינו חושבים עליהם. תודה על הסבלנות, ההקשבה לכל בקשותינו ותודה מקרב לב על הגשמת חלום- בנינו ביחד בית מדהים!

שלומי ועדי קנפו

ליאור פשוט נפלא. מסודר, מאורגן, תמיד זמין, תמיד קשוב ומצליח לנצח על קבלני המשנה הרבים הקשורים לבנייה בצורה נעימה ומקצועית. הפקדתי בידיו את פרויקט בניית הבית שלנו בלב שלם ולא יכולתי להיות מרוצה יותר ושלמה יותר עם ההחלטה הזו.

טל ומנחם גולן

שכרנו את שירותיו של ליאור באמצע הפרויקט כשהחליף מפקח אחר, בבית היו ליקויים רבים במצב של שלד וטיח מצב שמפקחים אחרים נמנעים ממנו. ליאור לקח את הפרויקט ומייד השתלט עליו, הריץ קבלנים, נלחם, מדד, בדק בקפדנות כל פרט במקצוענות ולא פחות מהציל

את הפרויקט. ליאור הוא זן נדיר בענף, איש חכם, ישר, הגון, מקצוען, חרוץ, שולט היטב בתחום

אבי ולימור נבון

ליאור היקר, כשהחלטנו לבנות בית, הבנו מהר מאוד שחסרים לנו הידע והניסיון בבנייה ושביחד עם עבודה וילדים גם אין לנו את הזמן לעשות את זה לבד ואנחנו חייבים איש מקצוע שילווה אותנו. למזלנו הרב, לאורך כל תהליך הבנייה זכינו לעבוד עם המון אנשי מקצוע וספקים טובים שנתנו לנו שירות מעולה, אבל כמו בכל פרוייקט היו גם רגעים של חוסר שביעות רצון והחלטות שבדיעבד אולי היינו לוקחים אחרת. אבל יש 2 דברים שאנחנו יודעים היום ואין לנו כל ספק לגביהם: 1. אם בונים בית, חייבים לקחת מפקח בנייה. 2. כשמחליטים לקחת מפקח בנייה זה חייב להיות ליאור גל!

יש לך כל כך הרבה ידע וניסיון, אתה מקצועי ורציני, מתקתק את הדברים (לפעמים הרגשנו שאנחנו אלה שמעכבים אותך 🤣), לכל בעיה שצצה (ורק מי שבונה בית יודע שהבעיות לא מפסיקות לצוץ) מיד מצאת פתרון ותמיד דאגת שנהיה הכי מרוצים שאפשר. אין בעל מקצוע שהגיע אלינו ולא שיבח אותך בפנינו על העבודה המקצועית, מהר מאוד הבנו שאנחנו יכולים לסמוך עלייך בעיניים עצומות. היית תמיד זמין עבורנו לכל בקשה ושאלה וגם בדברים שהם מעבר לתפקידך כמפקח תמיד שמחת לעזור, השקעת את כל כולך בבניית הבית שלנו ממש כאילו זה הבית שלך. ולמרות שכולם הזהירו אותנו שבטוח יהיו עיכובים בבנייה, תוך 13 חודשים הבית היה מוכן (וזה כשהיו באמצע חגים, גשמים ואפילו אזעקות). וגם טופס 4 הגיע תוך חודש, בזכותך.

תודה תודה תודה, אתה תותח אמיתי וכל מי שיעבוד איתך יזכה.

אוהבים אותך מאוד, יזהר ושיר.

שיר ויזהר ברוך

Contact

צור קשר

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
050-810-1200
Lior@Liorgal.co.il
ריינס 8, ראשון לציון 75260
א'-ה': 08:00-19:00 | ו': 09:00-13:00

    עקבו אחרינו