וידאו

טיפול בטופס 4 ותעודת גמר

הרבה בונים פרטיים מסיימים לבנות את ביתם ללא טופס 4 ,טופס 4 זה טופס במאשר בו לכם לעבור לגור בבית. בסרטון הבא תקבלו הסבר כיצד לסיים את הבנייה ולקבל טופס 4 במהירות ללא כל עיכובים .

עלויות בנייה והכנת אומדן תקציבי

הרבה בונים מתחילים לבנות את ביתם ללא ידיעה בכמה הם יסיימו לבנות אותו , הכנת אומדן תקציבי ישקף לך את העלות בנייה של ביתכם הפרטי ובכך תדעו במדיוק מה העלות בניה למ"ר של ביתכם. בסרטון הבא תקבלו הסבר מהו אומדן תקציבי ומה כולל בעלויות בניה של ביתכם.

מה תפקידו של מפקח הבנייה?

מתחילים לבנות בית ולא יודעים כיצד? חוששים שלא תקבלו את מירב תשומת הלב מהקבלן שלכם? בסרטון הבא אסביר בדיוק מהו תפקידו של פיקוח בניה ומה החשיבות שלו בפרויקט בנייה.

חשיבותו של מפרט טכני בבניה

אתם חושבים שלהחתים את הקבלן על חוזה עבודה על סמך תכניות עבודה מגן עליכם באופן הרמטי? תחשבו שוב!כשאתם פונים לקבלנים לקבלת הצעות מחיר עליכם לצרף לתכניות, מפרט טכני מפורט שבו אתם מסבירים לפרטי פרטים במלל את תכולת העבודה שאתם מצפים לקבל.

כיצד אוטמים תפר בין 2 בתים?

בונים בית ליד בית קיים ? חשוב שתקפידו לאטום את התפר העליון שנוצר בין 2 הבתים על מנת שלא יחדרו לכם מים בעתיד. בסרטון הבא אסביר כיצד יש לבצע את האיטום.

בדיקה הצפה לצנרת דלוחין

שימו לב לסרטון – חשוב שתסגרו את יציאות המים בתא הביוב בעזרת בלונים כדי שהמים לא יצאו. חשוב גם למלא את מערכת הדלוחין שבבית במים כדי לבדוק ולוודא שאין נזילות. כמפקח בניה צמוד, אני יודע לזהות את התקלות בזמן אמת ובכך לפתור אותן לפני שיהיה מאוחר מידיי. במקרה אחר, הלקוח היה נאלץ להגיע לשבירת קירות וריצוף או לסבול מרטיבויות ונזילות. על פיקוח בניה טוב ואיכותי לא מתפשרים!

עבודות טייח בעזרת מייקים וחוטים

מתחילים בעבודות הטייח ולא יודעים מה זה מייקים? בסרטון הבא אנסה להסביר לכם כיצד לבצע את עבודות הטייח בצורה הטובה ביותר לביתכם.

איף פונים לקבלנים כשרוצים לקבל הצעת מחיר?

אתם חושבים שלהחתים את הקבלן על חוזה עבודה על סמך תכניות עבודה מגן עליכם באופן הרמטי? תחשבו שוב!

Contact

צור קשר

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
050-810-1200
Lior@Liorgal.co.il
ריינס 8, ראשון לציון 75260
א'-ה': 08:00-19:00 | ו': 09:00-13:00

    עקבו אחרינו