מפקח בנייה

עמידה בתאריך היעד ובסטנדרט גבוה

בתהליך בניית הבית שלכם, ישנה חשיבות רבה לעמידה בתאריכי היעד לכל חלק בפרוייקט. כאשר חלק מסויים בפרוייקט הבנייה של הבית מתעכב בגלל סיבות מקצועיות של אחד מאנשי המקצוע של הבנייה, כל בניית הבית עלולה להתעכב. המקרים הללו מתרחשים לרוב בעיקר בבניית התשתיות של הבית כגון תשתית הביוב, תשתית החשמל, תשתית המים ותשתית הגז. מפקח בניה אמון על תהליך העבודות והוא ידאג לוודא כי ידאג לשמור על עמידה בתאריכי בצורה המקצועית ביותר ולמנוע ככל הניתן בעיכובים לא לצורך.

בנוסף לעמידה בתאריכי היעד לכל חלק בבנייה, גם הסטנדרט של הבנייה חייב להיות גבוה ולכן מפקח בנייה במקרה זה יספק לכם את הבדיקות הנחוצות לחומרי הגלם וגימור של כל חלק בבנייה. השימוש בחומרי הגלם הנכונים והנדרשים על-פי החוק ותקנות הבטיחות הוא הכרחי על מנת לשמור על הבטיחות שלכם ושל בני המשפחה החיים בבית.

עבודת סנכרון בין בעלי המקצוע

אחד התפקידים החשובים ביותר של מפקח הבנייה הוא כאמור העבודה מול מספר בעלי מקצועי במקביל. העבודה של מפקח בניה במקרה זה היא סנכרון מירבי של כל בעלי המקצוע העובדים על בניית הבית שלכם בכל זמן נתון. את הסנכרון בין בעלי המקצוע יכול להתבצע רק על-ידי מפקח מנוסה בתחום הבנייה המכיר את כל שלבי הבנייה לעומקם ויכול לעשות את התיאום בין כל בעל מקצוע בזמן הנכון לתהליך בניית הפרוייקט.

בניית בית פרטי מבצעים ברוב המקרים פעם בחיים והבית אשר נבנה עבורכם ישרת אתכם ואת בני המשפחה שלכם לשנים רבות קדימה. ההחלטה לקחת מפקח קבוע לבנייה שילווה אתכם לאורך כל הפרוייקט היא החלטה חשובה לעתיד שלכם ולכן יש לבצע חשוב לפנות למפקח מקצועי לבנייה כבר עכשיו שידאג לכל שלבי הפרוייקט של בניית הבית החדש שלכם.

מפקח בניה של משרד ליאור גל

משרד ליאור גל מספק לכם מפקח מקצועי ומיומן לבניית בתים פרטיים אשר ילווה אתכם בכל שלב בבניית הבית הפרטי החדש שלכם. ניתן להזמין את מפקח הבנייה של משרד אלון גל בכל שלב של בניית הבית. חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר והזמינו מפקח מקצועי שיגיע כבר השבוע לאתר הבנייה שלכם!

ניהול ופיקוח בנייה על ידי מפקח

ניהול ופיקוח בנייה מוודא באופן מוחלט שהבית שאותו בונים מתנהל לפי סטנדרטיים מקצועיים וחשובים בתחום הבניה. מפקח הבניה עובר שלב אחר שלב על מנת לראות שאותו מבנה תואם למפרט הטכני שהוצע מראש וכן עומד בתקציב וכמובן בלוחות הזמנים שנקבעו. בכדי שהבית העתידי יהיה תקין חשוב למצוא מפקח בניה מקצועי שמתמחה בתחומי בניה רחבים כך שיש לו את הכלים המקצועיים להתנהלות יציבה ונכונה של הבניה.

תפקידיו של מפקח הבניה הם רבים ומגוונים: הכנת מכרזים והפצתם לקבלני העבודה המיועדים. הקפדה על סטנדרט בניה גבוהה, פיקוח והתמדה בלתי פוסקת עבור חומרי הגלם השונים בעבודת הבנייה. ביצוע תוכניות עבודה ובניה לפי תקנים המעוגנים בחוק. שיתוף פעולה מלא עם קבלני משנה בתחומי בניה שונים , חשמל, אינסטלציה, מסגרות, נגרות , איטום ועוד. בקרת תקציב על כל שלבי עבודת הבניה ומעקב צמוד אחר הוצאות שוטפות. פיקוח מלא על וילות וחיזוק מבנים קיימים פרויקט תמ”א 38.

בכל אותם תפקידים אלו מפקח הבניה משתף ומעדכן את הלקוח בכל שלב והתקדמות פרויקט הבניה שלו . באם קיימות תקלות, בעיות או כל דבר חריג אותו מפקח הבניה מעדכן ומורה לו מה התקלה וכמובן מביא לפתרונה באופן מיידי. מפקח הבניה צריך לעבוד באופן מסודר המאפשר לו ניהול מקצועי ונכון של מעקב הבניה, בכל שלב הבניה לבדוק האם הוא מתנהל כראוי ולתעד הכל באופן מסודר כדי שבמקרה של תקלה או התעוררות בעיה מסוימת תהיה האפשרות לתקן ובכך לחסוך כאב ראש גדול.

מפקח בנייה

מדובר על תפקיד חשוב ביותר שבלעדיו לא ניתן לבצע עבודות בנייה שונות, ולכן כאשר מחפשים מפקח בניה איכותי ומקצועי יש לבדוק היטב מה הפרויקטים שהוא פיקח עליהם, האם יש המלצות כאלו ואחרות על אותו מפקח בניה. עלויות שונות, פירוט כל השלבים המיועדים לבניה ועוד.

מפקח הבניה מאפשר כניסה חלקה לבית החדש שלכם, אותו מפקח צריך שיהיה לו את היכולת לעבוד בו זמנית עם מספר נותני שירות, קבלנים, חשמלאים, עובדי אינסטלציה, מתקינים ועוד. הוא צריך לוודא שכל אחד עושה את עבודתו במקצועיות ולעמוד ביעדים הנדרשים. בחירה נכונה של מפקח בנייה יכולה להיות החלטה כבירה מאוד המאפשרת בניה איכותית, מקצועית טובה שסוללת את הדרך לבית החלומות שלכם.

אל תתפשרו בתחום פיקוח הבניה מכיוון שמדובר בתחום חשוב מאוד ולעיתים הוא מעט יקר אבל בהחלט נותן לכם ולמשפחתכם רוגע ושלווה בכך שאתם יודעים שאתם נמצאים בידיים טובות ובטוחות.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן